Par mums​

“Sidrabozoli ” kopš 2019.Gada

Darbību uzsākām 2019. gada pavasarī. Atpūtas komplekss “SIDRABOZOLI” izvietots Juglas upes ielokā zem simtgadīgiem ozoliem, vien 10 minūšu brauciena attālumā no Rīgas. 
Piedāvājam telpas dažādu veidu pasākumiem, nakšņošanai, kā arī aktīvās izklaides iespējas uz ūdens un viesu nama teritorijā, ieskaitot, laivošanu, supošanu, volejbolu, basketbolu un citas aizraujošas nodarbes. 
Viesu nama kompleksā izvietota arī pirts, kurā viesi var atjaunot spēkus profesionāla pirtnieka vadībā.

Ar prieku lūgsim ikvienu viesi,

SIDRABOZOLI

Īstenojot projektu, izbūvēts viesu nams
2018. gada  novembrī ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas lauku attīstības programmas 2014. – 2020. gadam apakšpasākuma: 19.2 “Darbības īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” aktivitātes: 19.2.1 “Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas” rīcības “Atbalsts jaunu produktu un pakalpojumu radīšanai, esošo produktu un pakalpojumu attīstīšanai, to realizēšanai tirgū un kvalitatīvu darba apstākļu radīšanai” ietvaros ir īstenots projekts  nr.2017/AL25/2/A019.21.01/2 “Viesu nama izbūve”. 

Projekta ietvaros ir izbūvēts viesu nams Līčos, īpašumā “Sidrabozoli”. Projekta mērķis ir tūrisma infrastruktūras – viesu mājas izbūve jaunu pakalpojumu radīšanai un esošo kvalitātes uzlabošanai. Izbūvētajā viesu namā plānots iznomāt telpas, organizēt daudzveidīgas tematiskās nodarbības, pasākumus izglītojošu seminārus, kā arī nodrošināt viesu izmitināšanu, veicināt sadarbību ar vietējiem uzņēmējiem, amatniekiem, lauksaimniekiem. Viesu nams atrodas pie Mazās Juglas un tā apkārtnē iespējama dabas baudīšana, aktīvā atpūta. 

Īstenots projekts “Stāvairēšanas (SUP) pakalpojuma izveide”. 

2019. gada aprīlī ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas lauku attīstības programmas 2014. – 2020. gadam apakšpasākuma: 19.2 “Darbības īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” aktivitātes: 19.2.1 “Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas” rīcības “Atbalsts jaunu produktu un pakalpojumu radīšanai, esošo produktu un pakalpojumu attīstīšanai, to realizēšanai tirgū un kvalitatīvu darba apstākļu radīšanai” ietvaros ir īstenots projekts nr. 18-04-AL25-A019.2101-000004 “Stāvairēšanas (SUP) pakalpojuma izveide”. 

Projekta ietvaros ir  iegādāti 5 stāvairēšanas (SUP) dēļu komplekti, airi un dažāda izmēra drošības vestes.  Inventāru ir iespējams īrēt  viesu namā “Sidrabozoli”, Līčos  (Mazās Juglas krastā).